INGRIJITOARE BATRANI/PERSOANE CU DIZABILITATI LA DOMICILIU

Strat Logistics Imob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane: 25-53 de ani
Posturi: nelimitate
Tara: Israel

CERINTE

- sa ingrijiti batrani/persoane cu dizabilitati, sa faceti menajul la domiciliul acestora
- să fiti cinstite şi sa va adaptati usor
- sa fiti persoane puternice, rezistente la stress
- sa fiti responsabile, sa aveti rabdare, sa fiti de incredere si sa va respectati cuvantul dat
- sa fiti maleabila la cerintele familiei

BENEFICII OFERITE

Beneficii si alte venituri salariale:
-Salariul net este 3500 – 3530 Shekel / luna plus bani de buzunar 400 Shekeli / luna.
-Aveti dreptul la o zi libera pe saptamana; daca familia va solicita serviciile veti fi platita in plus cu 251 Shekel / zi, iar daca in ziua dvs de sarbatori legale familia va solicita serviciile, veti fi platita in plus tot cu 251 Shekeli / zi.
-Plata minima pentru concediu este de 154 Shekeli / zi, si anume 1848 Shekeli in primul an.
-Alocaţie de Odihna ('Dmei Havraa / 5 zile pe an).- Angajatul care a lucrat cel puţin un an are dreptul odată pe an la o suma plătita de angajator de 1655 Shekeli / an.
-Casa si masa sunt asigurate in cadrul familiei, iar asigurare medicala va fi facuta de catre familie

Noi recrutam personal de la toate nivelurile, de la juniori la functii de conducere, intr-o gama larga de domenii si avem flexibilitatea de a umple un singur post vacant sau sa livram proiecte de mare amploare de personal.
Serviciile oferite de noi sunt concepute pentru a fi accesibile clientilor nostrii, pentru se putea plia pe nevoile lor reale.
Pentru a asigura un proces continuu de recrutare si selectie, combinam abilitatile, competentele si motivatia candidatilor pentru a indeplinii specificatiile exacte cerute la locurile de munca.
Scopul nostru fundamental este satisfactia clientilor. Asa ca, activitatea companiei noastre este axata pe nevoile reale ale angajatorilor si ale candidatilor.