sudori - IRLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUDORI MIG pentru IRLANDA

Numarul de joburi : 10
Cerinte de limba : Engleza (Intermediar)
Descriere : Recrutam SUDORI care folosesc in sudura procedeul MIG (Metal Inert Gas) si care au experienta in interpretarea desenelor tehnice, sudarea diferitelor obiecte metalice.
Daca job-ul necesita o anumita licenta/calificare : Diploma/calificare in sudura MIG.

CERINTE

Cerintele jobului
- barbati;
- varsta intre 21-58 ani;
- experienta in sudora MIG minim 2 ani;
- calificare de SUDOR (se prefera, nu este o cerinta obligatorie atata timp cat sudorul are experienta suficienta);
- nivel de limba engleza minim intermediar;
- persoana trebuie sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica, dornica de afirmare;
Programul de lucru : 8-10 ore/zi, 6 zile/sapt

RESPONSABILITATI : - SUDURA CU DIFERITE TIPURI DE METALE
Veti construi si repara diferite tipuri de produse metalice prin unirea diferitelor componente manual sau utilizand masini de sudura (arc electric, MIG MAG si TIG).

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 14 EUR/ORA /
Transport asigurat : Nu, se plateste de fiecare candidat in parte
Cazare asigurata : Da, contra cost, 200-300 Eur/luna
Alte bonusuri oferite angajatului : - contract legal perioada nedeterminata;
- castiguri intre 1900 euro si 2400 euro/luna, minim 14 euro/ora in functie de experienta si de numarul de ore lucrate;
- posibilitate de a lucra ore suplimentare platite;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.