Soferi autocar, bus transfer aeroport - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in strainatate, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Cautam urgent soferi autocar si soferi microbuze transfer aeroport, pentru Islanda.

Islanda este tara in care veti putea lucra legal, dupa ce Marea Britanie va restrictiona accesul lucratorilor romani.
In Islanda iernile sunt mai calduroase decat cele din Scandinavia, este o tara primitoare si cu salarii mari.

Oferta:
- salariu incepand cu 1800 euro net dupa plata chiriei si a taxelor, fara ore suplimentare sau week-end,
- plata orelor din week-end cu 45% in plus sau a celor suplimentare dupa ora 18.00 cu 33%,
- contract de munca legal,
- cazare contra cost, cu toate utilitatile incluse,
- decontarea biletului de avion la sosire,
- asitenta legala gratuita.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile sunt pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550

CERINTE

- permis conducere cat. D
- limba engleza la nivel mediu
- minim 6 luni experienta pe un post similar, fara accidente.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.