MEDIC SPECIALIST NEFROLOG, LOCUL DE MUNCA: SPITAL PUBLIC UNIVERSITAR , ISLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Medic Specialist Nefrolog
Tara: Islanda
Locatie : Reykjavik
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Spital Public Universitar
Salariu BRUT: 7000 euro pe luna

Ce ofera Angajatorul
 Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
 Salariul va fi in functie de specializare si experienta fiecarui candidat in parte, salariul de baza va fi de 7000 euro pe luna
 O scurta calatorie in Islanda pentru a vizita spitalul si orasul,
 Concediu platit de 6 saptamani pe an
 37 de ore de lucru pe saptamana,
 Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
 Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Islanda
 Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener,
 Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

CERINTE

Conditiile impuse de Angajator :

 Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
 Cunostinte de limba Engleza nivel B2,
 Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
 Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.