Sudori MIG în Irlanda, cu limba engleză, salariu: 2140 Lire/lună! FĂRĂ COMISION ANTICIPAT!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm sudori MIG cu experienţă de minim 2-3 ani şi calificare în domeniu pentru un angajator de prestigiu din Irlanda.
Este necesară cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu de conversaţie (B1)!
Disponibilitatea de realizare a orelor suplimentare constituie un avantaj!
CONDIŢII OFERITE:
- contract de muncă legal
- salariu: 1880 – 2140 Lire/lună
- orele suplimentare se plătesc cu 14,50 lire/oră
- se lucrează între 42 şi 52 ore pe săptămână
- cazarea şi transportul către locul de muncă sunt asigurate contra-cost de către angajator!

INFORMAŢII SUPLIMENTARE LA TELEFON:
- 0754059286 sau 0749044785

CERINTE

- LIMBA ENGLEZĂ NIVEL MEDIU CONVERSAŢIONAL (B1)
- EXPERIENŢĂ ÎN DOMENIU (2-3 ANI)
- CALIFICARE
- DISPONIBILITATE IMEDIATĂ PENTRU PLECARE
- SERIOZITATE

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.