Sudor MIG MAG / Welder fabricators,Locație : Republica Irlanda, langa Dublin

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Sudor MIG MAG / Welder fabricators
Tara : Republica Irlanda
Locație: langa Dublin
Poziții disponibile: 4
Locul de munca:Fabrica - structuri metalice imense pentru poduri
Salariu BRUT : 11 Euro Brut pe turele de zi , turele de noapte sunt platite in plus cu +33% , orele suplimentare peste 40 de ore cu platite in plus + 50%, Salariu net pe saptamana in jur de 585 euro.

Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucreaza in medie 50 de ore pe săptămâna,
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 65 de Euro pe săptămâna
• Costul transportului este suportat de angajator si decontat din salariul angajatorului pe o anumita perioada de timp
• Ore suplimentare ,
• Concediu plătit,
• Cand veti ajunge in Republica Irlanda veti fi programat pentru obtinerea PPS Number- numarul personal pentru taxe.Programarea va fi facuta in maxim 2 saptamani de cand ajungeti. Pana la obtinerea Numarului ,taxele dvs vor fi mai mari, adica veti plati o suma mai mare de bani pentru taxe. Dupa obtinerea numarului se vor calcula taxele si banii platiti in plus va vor fi returnati.

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Experienta minim 3 ani
• Calificare
• CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA (minim A2)
• Permis de conducere (masina, reprezinta avantaj)

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.