SUDOR MIG MAG , REPUBLICA IRLANDA.

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca:Fabrica Camioane – se sudează șasiuri de camioane.
Salariu BRUT : 11 Euro Brut pe ora, 600 Euro net pe săptămâna

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: nedeterminata
-Se lucreaza in medie 50 de ore pe săptămâna,
-Orele de munca si plata :se lucreaza 50 de ore pe săptămâna si sunt plătite astfel: primele 39 de ore cu 11 Euro brut pe ora iar restul de 11 ore cu 16,50 Euro brut pe ora
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 40 de Euro pe săptămâna
-Costul transportului este suportat de angajator si -rambursat de candidat pe o anumita perioada
-Ore suplimentare ,
-Concediu plătit,
-Se oferă bonus in funcție de calitatea lucrării

CERINTE

-Obligatoriu: Autorizație de Sudor MAG(136) valabila
-Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
-Experienta pe poziția de Sudor MIG -MAG
-Permis de conducere categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal