Sudor MAG , Autorizație 136,Locație : Republica Irlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Sudor MIG MAG 136
Tara : Republica Irlanda
Locație: Naas
Poziții disponibile: 4
Locul de munca:Fabrica Camioane – se sudează șasiuri de camioane.
Salariu BRUT : 11 Euro Brut pe ora orele suplimentare sunt plătite cu 16.50 euro brut pe ora, în jur de 600 Euro net pe săptămâna Nu se plătesc taxe pana la sfârșitul anului

Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucreaza in medie 50 de ore pe săptămâna,
• Orele de munca si plata :se lucreaza 50 de ore pe săptămâna si sunt plătite astfel: primele 39 de ore cu 11 Euro brut pe ora iar restul de 11 ore cu 16,50 Euro brut pe ora
• Pana la sfârșitul anului NU se plătesc toate taxele doar pentru asigurare și USC (o taxa care se plătește pe venitul dvs total)
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 40 de Euro pe săptămâna
• Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
• Ore suplimentare ,
• Concediu plătit,
• Se oferă bonus in funcție de calitatea lucrării
Condiții de recrutare:
• Obligatoriu: Autorizație de Sudor MAG(136)
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Experienta pe poziția de Sudor MIG -MAG
• Permis de conducere categoria B

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.