Soferi de TIR In Comunitate

Darastrans ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana tanara energica care vrea sa lucreze nu cautam persoane care vor doar sa tina volanul in mana si sa vada contul cum creste in banca.
Daca ai 3 ani experienta pe camion de 40T si cunosti limba engleza poti sa aplici

CERINTE

Candidatul ideal:

Sofer profesionist,
posesor atestat profesional,
card tahograf,
cunostinte temeinice de folosire a cardului tahograf, timpi de condus/pauze
responsabil,
preferabil cunostinta o limba straina (engleza/germana) NU OBLIGATORIU,
cunostinte folosire smartphone, cazier curat,
disponibil sa lucreze doar la program legal de condus!!

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet Salarial Atractiv
-biletul de avion este asigurat de catre companie.
- se munceste 3 luni cu una acasa.
Cerinte
Atestat ADR(nu este obligatoriu dar constituie avantaj)
-Card tahograf
-Cazier judiciar curat
- Limba engleza la nivel basic ( fraze si vocabular legat de meserie)
- experienta minim 6-12 luni pe tiruri de 40 t

Breen International/Darrastrans ltd este o firma de Logistica.
Cu Sediul central in Irlanda.
Ne ocupam cu transportul inrernational.