Sofer tir Irlanda

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Irlanda cautam soferi TIR profesionisti.
Descriere profil:
Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie irlandeza

CERINTE

experienta relevanta pe o pozitie similara;
 licenta ADR constituie avantaj
 permis de conducere cat C+E;
 limba engleza: nivel mediu;
 profesionalism;
Limbi straine: engleza – nivel: mediu
 livrarea in conditii optime a produselor
transport produse in tarile Uk, Irlanda si Europa
Conditii salariale: 1700 euro net/luna
Locatia: comunitate
Experienta necesara: minim 2 ani
Se ofera training pentru legitimatie de air cargo si GDP
se ofera training din partea companiei in prima saptamana si este platita c 150 euro
cazarea este asigurata de catre angajator in tir

BENEFICII OFERITE

transportul este asigurat de catre angajator gratuit cu avionul Romania – Irlanda iar angajarea se face pe o filiala a companiei, din Bulgaria
programul de lucru: 3luni cu 3-4 saptamana acasa
interviurile cu angajatorul telefonic

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate