Sofer TIR International

O'Leary International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania O’Leary International este in cautare de candidati cu experienta, dornici sa faca parte dintr-un mediu de lucru placut, care pune accentul pe dezvoltarea profesionala si personala.

Intrucat compania noastra se afla in continua expansiune, recrutam conducatori auto profesionisti pentru a ni se alatura.

CERINTE

- Cerintele postului (sau profilul candidatului):

- Experienta relevanta in domeniu de minimum 2 ani
- Atestat marfa si cartela tachograf.
- Cunostinte minime de limba engleza
- Permis de conducere categoriile C + E.
- Detinerea unui certificat ADR reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie;

BENEFICII OFERITE

Responabilitati:

-Efectuarea de transporturi internationale (in Europa, incluzand Irlanda si Regatul Unit)
-Respectarea legislaţiei naţionale şi internaţionale aplicabilă in domeniul transportului.

Beneficii oferite:

-Salariu motivant si atractiv (peste €2000)
-Incheierea de contract irlandez ce include toate beneficile.
-Accesul la tehnologii de ultima generatie, in cadrul unei companii de prestigiu recunoscuta la nivel international.

O'Leary International este unul liderii transportului international din Irlanda.