PROJECT MANAGER,SITE MANAGER ,REPUBLICA IRLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Companie privata
Salariu Brut : $Neg + Bonus + Pension + Car

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: nedeterminata
-Se lucreaza 55 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asistenta in găsirea locuinței
-Posibilitatea de relocare cu familia.
-Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
-Ore suplimentare ,
-Concediu plătit,
-Mașină de serviciu

Responsabilități:

-Cunoașterea cunoștințelor despre produsele de construcție, detaliile construcției și normele relevante, reglementările și standardele de calitate
-Înțelegerea tuturor fațetelor procesului de construcție
-Familiarizarea cu pachetele de software pentru managementul construcțiilor
-Abilitatea de a planifica și de a vedea „imaginea de ansamblu”
-Competente în gestionarea conflictelor și a crizelor
-Abilități de conducere și de management al resurselor umane
-Abilități excelente de gestionare a timpului și a proiectelor

CERINTE

-Diploma în managementul construcțiilor, arhitecturii, ingineriei sau al domeniului conex
-Experienta de lucru dovedita in managementul construcțiilor
-Cunoștințe avansate despre procesele, mijloacele și metodele de management al construcțiilor
-Experiență în MS Office;
-Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal