MEDICI REZIDENTI SI SPECIALISTI – IRLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING este o agentie de recrutare cu o experienta complexa in recrutarea si plasarea personalului medical in Germania, Franta, Elvetia, Danemarca, Suedua, Norvegia, Republica Irlanda, Arabia Saudita si Emiratele Arabe Unite.

BRAINS CONSULTING ofera servicii de recrutare gratuite, iar candidatii beneficiaza de consultanta gratuita pregatirea documentelor necesare pentru a lucra in strainatate si de asistenta la instalare.

BRAINS CONSULTING recruteaza medici rezidenti si specialisti pentru spitale publice si private din Irlanda.

Specializari cautate:
- Anestezie si terapie intensiva
- Obstetrica si ginecologie
- Medicina de urgenta
- Pediatrie
- Urgente
- Ortopedie
- Hematologie
- Geriatrie
- Medicina interna
- Cardiologie
- Radiologie

CERINTE

Cerințe job:
Diploma de absolvent Medicina Generala / Medic Specialist.
Certificat de Confirmitate eliberat de Ministerul Sanatatii din Romania
Limba Engleza: avansat
Experienta: minimum 2-3 ani dupa terminarea facultatii intr-una dintre specializarile mentionate
Inscrierea la colegiul medicilor din Irlanda (IMC) constituie un avantaj.

Alte informații:
Interviurile au loc fie telefonic, fie pe Skype.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.