Mecanic camioane - Irlanda

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de transport din Irlanda angajeaza, pe perioada nedeterminata, mecanici pentru intretinerea parcului auto (camioane) propriu.

Activitatea consta in:
- intretinerea si repararea de camioane si remorci
- mentinerea, intretinerea si repararea de camioane si autobuze;
- repararea franelor si a sistemului de suspensie;
- schimbarea placutelor de frana, a tamburilor de frana si a altor parti ale sistemului de franare;
- montarea luminilor;
- montarea sistemelor pneumatice;
- reparatii curente la sistemele pneumatice.

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in domeniu;
- Calificat pentru a lucra pe camioane Volvo/Scania sau Mercedes
- vorbirea lb. engleze la nivel conversational (mediu sau avansat);
- disponibilitate pentru angajare permanenta (perioada nedeterminata)
- permisul auto categoria C sau C+E constituie un avantaj;

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.