Mecanic basculanta,Locație : Republica Irlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Mecanic basculanta
Tara : Republica Irlanda

Locație: Co Meath

Poziții disponibile: 4
Locul de munca:Fabrica
Salariu BRUT : cuprins intre 14-16 euro pe ora

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza intre 40-50 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare asigurata de angajator dar plătita de dvs la costul de 40 de euro pe săptămâna,
Costul transportului este suportat de angajat
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,

Condiții de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza
Experienta pe poziția de Mecanic basculanta
Experienta pe camioane articulate si basculanta ciment

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.