Macelari pt.Irlanda

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam 10 macelari/transatori calificati pentru fabrica de procesare carne din Irlanda. Liniile de productie sunt automatizate. Postul presupune transare, dezosare, degresare carcase de vita. Se lucreaza de luni pana vineri, cate 8 ore pe zi.

CERINTE

- certificat / diploma de calificare de macelar/ transator/ ciontolitor/ preparator produse carne
- minim 3 ani experienta pe un post de macelar
- cazier curat
- minime cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe un an cu angajatorul irlandez
- tarif orar de 12 euro brut (8,65 euro fix + 3,5 euro bonus); salariul se plateste saptamanal
- echipament de protectie oferit de angajator
- 20 zile de concediu de odihna platit pe an
- cazare in apartamente pentru 4-5 persoane (chiria lunara/persoana este de aprox. 150 euro)
- bilet de avion preplatit de angajator, costul fiind retinut din primul salariu.

NU PERCEPEM COMISION DE MEDIERE.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.