Locuri de munca excelent platite in abatoare in irlanda

Hard Talent Sourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam măcelari calificați, pentru a lucra în diverse abatoare din Irlanda. Acestea sunt oportunități excelente pentru persoanele care doresc să câștige până la 35.000 € pe an, inclusiv lucru peste program. Programul de lucru va fi de 40ore pe săptămână, 29 zile concediu (sărbătorile legale fiind plătite), uniforme furnizate. Se asigură zborul către Irlanda, iar primele două săptămani de cazare(micul dejun și cina sunt incluse) sunt suportate de către compania angajatoare. Limba engleză nu este esențială.
CV-ul și scrisoarea de intenție se pot trimite la urmatoarele adrese de e-mail: info@hardtalent.ie sau ciurezudaniela@yahoo.com
Pentru mai multe detalii vizitați pagina noastra web: http://www.hardtalent.ie/slujbe-de-macelari.asp

CERINTE

• Candidații vor fi testati pentru a determina abilitățile de cuțit
• Este necesar un minim de experiență de prelucrare a cărnii de 6 luni
• Candidații cu abilități excelente de cuțit cu o experiență de peste 2 ani vor avea prioritate
• Apt fizic și puternic
• Limba engleză nu este esențială, deși ajutatoare

BENEFICII OFERITE

• Salariu de bază între € 23.000 și € 26.000 pa
• Orele suplimentare vor fi plătite extra
• Full time
• Bilet de avion suportat de companie
• Cazarea, micul dejun si cina incluse pe o perioada de 2 săptamani
• Asistență pentru cazare pe termen lung
• 4 săptămâni concediu anual și nouă zile de sărbători legale (29 zile în total)
•Program de lucru: 8ore/ zi, luni- vineri .

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare & Servicii Resurse Umane