Lacatusi,Sudori si Montatori acoperisuri- IRLANDA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermarin recruteaza candidati pentru pozitiile: Lacatusi, Sudori si Montatori acoperisuri – constructii metalice pentru o companie specializata in design manufactura si constructii metalice din IRLANDA

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Domeniu de activitate: constructii structuri metalice: hale industriale, cladiri metalice, structuri metalice in agricultura

Oferta:

Salarizare:

-11 euro BRUT /ora - 9.75 euro/NET/ora
-Salariu aproximativ : 2300-2500 euro NET/luna
-Program de lucru:8-10 ore/zi (40-50 ore /sapt :Luni-Vineri, Sambata se lucreaza 5-6 ore/zi). Orele suplimentare se platesc aditional in functie de lucrare.
-Durata proiect: Contractul va fi de o luna cu training, urmand ca dupa aceasta perioada sa se extinda contractul pe perioada nedeterminata
- 20 de zile de concediu pe an + 9 zile libere nationale
-Compania angajatoare asigura: transportul local catre locul de munca, taxele si impozitele vor fi platite conform legislatiei irlandeze
-Angajatul plateste: cazarea (aproximativ 50 euro/saptamana/camera inchiriata. Angajatorul va oferi suport in vederea cazarii.) si zborul dus-intors Irlanda(costuri bilet de avion aproximativ: 150 euro)

CERINTE

-Experiență de minim 1 an in constructii structuri metalice
-Cunostinte de limba engleza –interviurile se vor tine in limba engleza cu angajatorul
-Abilitatea de a lucra în echipă
- Disponibilitatea de a lucre pe termen lung in IRLANDA
-Diploma de calificare

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro