IRLANDA – MACELARI/TRANSATORI

AA Euro Recruitment France

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientii nostri, abatoare din Irlanda recrutam macelari/transatori cu experienta in dezosarea la banda. Acestia trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

CERINTE

• sa aiba experienta in dezosare VITA, MIEL, PORC de cel putin 2 ani fara intrerupere
• cunoasterea/identificarea corecta a pieselor anatomice, ciontolirea pe grupe de muschi specifice
• sa fie suficient de rapizi pentru realizarea calitatii cerute
• sa fie seriosi si responsabili
• cunoasterea limbii Engleze la un nivel conversational de baza
• experienta de lucru in tarile Uniunii Europene

Rugam includeti si o fotografie in CV.

BENEFICII OFERITE

Se platesc 9,25 Euro net/ora, cu posibilitatea majorarii.
Se lucreaza 45 ore pe saptamana, uneori pot fi mai multe.
Cazare asigurata contra cost 75 Euro pe saptamana, inclusiv utilitatile.
Transportul este in sarcina angajatului.

AA Ruro Recruitment Group is a specialist recruitment agency operating throughout Europe and Canada. We provide short or long-term labour line solutions for both the construction and industrial sectors.