Inginer montaj cabluri electrice si furtunuri hidraulice

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Inginer montaj cabluri electrice si furtunuri hidraulice
Tara : Republica Irlanda
Locatie: Naas
Pozitii disponibile: 2
Locul de munca: Companie privata,se lucrează într-o fabrica de camioane
Salariu BRUT : 11 Euro Brut pe ora, in jur de 510 euro net pe săptămâna

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Se lucrează in medie 50 de ore pe săptămâna,
• Orele de munca si plata :se lucrează 50 de ore pe săptămâna si sunt plătite astfel: primele 39 de ore cu 11 Euro brut pe ora iar restul de 11 ore cu 16,50 Euro brut pe ora
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale,
• Cazare si transportul de la locul de munca la cazare si invers: asigurat de angajator la costul de 40 de Euro pe săptămâna
• Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
• Ore suplimentare ,
• Concediu plătit,
• Se oferă bonus in funcție de calitatea lucrării

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de inginer
• Cunoștințe medii de limba engleza scris si vorbit
• Experienta pe poziția de Inginer montaj cabluri electrice si furtunuri hidraulice

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.