Inginer Calitate /Inginer Validare

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

O COMPANIE DIN REPUBLICA IRLANDA

ANGAJEAZA

INGINER CALITATE/INGINER VALIDARE

Loc de munca Inginer Calitate /Inginer Validare

Companie Medicala
Pozitie : Inginer Calitate /Inginer Validare
Tara : Republica Irlanda
Locatie : Dublin
Locul de munca: Companie Medicala specializata in cercetare IN VITRO
Salariu : se negociaza la interviu
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Responsabilitati
• Asigura suportul Circuitului de Productie
• Ia legatura cu Departamentul de Reglementare pentru a se asigura ca productia se mentine la un anumit nivel si ca sunt indeplinite toate normele cu privire la calitatea produsului
• 3-5 ani experienta ca si Inginer QA/ QE in domeniul fertilizarii IN VITRO a Dispozitivelor Medicale sau a Industriei Farmaceutice.

Conditii de recrutare:
• 2-3 experienta in validarea de echipamente/producere/software este cerinta obligatorie
• Cunostinte tehnice de fertilizare IN VITRO sau a Dispozitivelor Medicale constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal