Hotel Restaurant oportunitati de angajare UK

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrează în Regatul Unit – domeniul ospitalier

Pozitii entry level - ospătari, ajutor de bucătari, spălători vase, cameriste, recepționeri, intreținere hotel,
Poziții middle level și management level – supervisorzi F&B, bucătar chef, demi, sous, șef recepționer, asistenți manager restaurant, duty manager, etc.

Intermediem joburi in UK din 2007.

ŢINTĂ CANDIDAŢI
- persoane cu experienţă în domeniul ospitalier;
- vârsta cuprinsă între 20 și 50 de ani (in funcţie de job)
- engleza de la conversational în sus;

Locaţie: Tara Galilor, Scoţia, Anglia, Irlanda

Salarizare Brut - Food & Beverage Staff
₤6.50 – ₤7.50/ora pentru pozitii de conducere (housekeeper supervisor, F&B supervisor, etc.)
₤6.31/ora pentru entry level positions
Adică între (£1010 - £1211) între 40 și 48 de ore lucrate pe sâptămănă.

Salarizare Brut – domeniul culinar:
Head Chef/Exec. – de la £ 20.000/an
Sous Chef – de la £ 18.000/an
Chef de Partie – între £ 14.000 - £ 17.000/an
Commis Chef – de la £ 13.000/an
Commis & KP– de la £ 12.000/an

Orele de lucru: între 40 și 48
Cazarea este asigurată iar mesele sunt, de regulă, oferite gratuit „on duty”.

Bucătarii cu titlui de chef de partie, sous, head chef cu solarize preste 17 000 lire sterline pe an NU PLATESC TAXE DE MEDIERE

Pentru poziții de entry si middle level se percep taxe de mediere, dar se achită numai după ce ați fost acceptat(ă) de catre angajator si primiti documentele angajarii. fost acceptați.

Ce se asigură?

- contract de muncă asigurat pe o perioadă de minim 12 luni;
- salariu între ₤12,000 și ₤20,000 pe an;
- cazarea și mesele asigurate;
- plasamente la hoteluri intre 3 si 5 stele, puburi, restaurant, fish and chips-uri, inn-uri;
- card de rezidență (EEA card);
- asigurări sociale;
- asistenţă pe durata contractului de muncă.

CERINTE

- persoane numai cu experienţă în domeniul ospitalier;
- vârsta între 20 și 50 de ani (în funcţie de job)
- engleza de la conversațional în sus;

NOU: ACCEPTAM SI PERSOANE DE GEN FEMININ FARA EXPERIENTA IN DOMENIU dar cu Engleza de la conversational în sus.

BENEFICII OFERITE

Trimite CV-ul si va contactam pentru interviu la birou/Skype.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.