Electricieni pentru Irlanda de Nord

S.C.FEROMARTIM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in cladiri noi sau in proiecte de reconditionarea instalatiilor electrice-se fac instalatii electrice de iluminat,protectie anti-incendiu,securitate si sisteme de date in toata gama de cladiri.

CERINTE

Daca nu aveti o calificare din Marea Britanie tip JIB 17 edition,veti fi clasificat ca Ajutor Calificat si veti fi platit conform ofertei de mai jos.
Daca insa aveti aceasta calificare salariul se negociaza individual.
Cunostinte de limba engleza de la minim la conversational.

BENEFICII OFERITE

1.Contract de munca pe perioada nedeterminata in Irlanda de Nord;
2.Salariul=10,00 lire sterline pe ora,minim 40 de ore pe saptamina lucrate,cu posibilitatea de a face ore suplimantare;
Salariul se plateste saptaminal,un net=325 lire sterline,aproximativ 375 de euro;
3.Concediul de odihna platit pana la 28 de zile pe an;
Alte beneficii:
-ajutor in gasirea cazarii,inregistrarea la un doctor,obtinerea Numarului National de Asigurat;
-daca in acest moment nu lucrati in Marea Britanie sau Irlanda de Nord,va vom ajuta in obtinerea cardului care va permite sa lucrati pe santiere,CSC5,CSR sau Irish Safety Pass.
Nu se percepe niciun comision,relatii suplimentare la nr. mobil:0721605625

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare forta de munca