dulgheri pentru Irlanda de Nord

S.C.FEROMARTIM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte de a lucra cu panouri:DOKA,PERI,SATECO.
Salariul=10,00 lire sterline pe ora,la un minim de 40 de ore lucrate pe saptamina,cu posibilitatea de a face ore suplimentare.
Salariul se plateste saptaminal un net=325 lire sterline,aproximativ 375 de euro.

CERINTE

Se cere:
-experienta minim 12 luni la munca pe santier si in prepararea betonului pe santier;
-cunostinte de lucru dupa plan,vi se poate solicita sa inchideti cu lemn structura metalica,in vederea turnarii betonului;
-cunostinte de limba engleza de la minim la conversational;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-contract de munca pe perioada nedeterminata in Irlanda de Nord;
-concediul de odihna platit pina la 28 de zile pe an;
-ajutor in gasirea cazarii,inregistrarea la un doctor,obtinerea Numarului National de Asigurat (NINO).
-daca in acest moment nu lucrati in Marea Britanie sau in Irlanda de Nord,va vom ajuta in obtinerea cardului care va permite sa lucrati pe santiere,CSC5,CSR sauIrish Safety Pass.
Nu se percepe niciun comision,relatii suplimentare la nr.mobil:0721605625.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare forta de munca