CENTRU DE INGRIJIRE DIN REPUBLICA IRLANDA ANGAJEAZA ASISTENTI MEDICALI

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la ABA

Locul de munca: Sector Privat – Centru de ingrijire

Locatii: Republica Irlanda
Ce ofera Angajatorul:

• Perioada contractului: intre 1 si 3 ani

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul este de 17.00 EURO brut pe ora
• Posibilitatea de a lucra ca si infirmier pana PIN-ul este eliberat cu salariul de 9.50 EURO brut pe ora
• Se lucreaza 37,5 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost,
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Sprijin in relocare- Angajatorul ofera un avans din salariul, echivalent la un salariu brut la candidatii acceptati, Daca acestia pleaca mai devreme de 2 ani de zile vor trebui sa returneze acest avans.

CERINTE

Conditii impuse de Angajator:

Obligatoriu :intre 3 luni- 12 luni de experienta
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la An Bord Altranais / In curs de inregistrare la An Bord Altranais, www.nursingboard.ie

Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.