ASISTENTI MEDICALI PENTRU O CLINICA DIN IRLANDA DE NORD

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu rata aceasta oportunitate! O clinica din Marea Britanie selecteaza urgent 2 asistente medicale/ asistenti medicali cu PIN number sau care au aplicat la NMC pentru PIN number.

Castigul oferit candidatilor:
- cu PIN number: 13 GBP/ ora
- au aplicat la NMC pentru PIN number: 9 GBP/ ora

Responsabilitati:
- Verificarea temperaturii
- Verificarea presiunii sangelui si a ritmului respiratoriu
- Asistarea doctorilor in cadrul examinarilor fizice
- Administrarea medicamentelor si a injectiilor
- Curatarea si pansarea ranilor
- Efectuarea transfuziilor de sange
- Utilizarea echipamentelor medicale performante.

Program de lucru:
- Minimum 35 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Avantajele ofertei:
- Plecare imediata
- FARA TARIF DE MEDIERE SI FARA TARIF DE INSCRIERE
- Primele 3 luni de cazare sunt asigurate gratuit de catre clinica
- Se ofera o perioada de pregatire
- Se ofera asigurare medicala conform legii britanice
- Zole de concediu conform legii britanice in vigoare
- Contract de munca pe un an de zile, cu posibilitate de prelungire
- Orele suplimentare se platesc cu 13 GBP / ora

Salariul oferit:
- minim: 972 GBP brut/ luna
- maxim: 1.728 brut/ luna

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila, combinata cu dorinta de a ajuta si de a fi amabil te poate ajuta sa treci peste momentele dificile care pot aparea in relationarea cu cei in varsta. Acest job presupune solicitarea ta si din punct de vedere emotional, asa ca este important sa te mentii stabil si sa nu te lasi intimidat.

BENEFICII OFERITE

FARA TARIF DE MEDIERE SI FARA TARIF DE INSCRIERE!!