Asistenti Medicali pentru Irlanda-Centre de Ingrijire INTERVIURI PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditii de recrutare:

Obligatoriu :minimum 1 an de experienta
Cunostinte avansat de limba engleza scris si vorbit
Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: intre 1 si 3 ani

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul este de €17.00 brut pe ora
• Posibilitatea de a lucre ca si infirmier pana PIN-ul este eliberat cu salariul de €9.50 brut pe ora
• Se lucreaza 37,5 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost,
• Biletul de avion platit de angajator
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Sprijin in relocare- Angajatorul ofera un avans din salariul, echivalent la un salariu brut la candidatii acceptati, Daca acestia pleaca mai devreme de 2 ani de zile vor trebui sa returneze acest avans.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.