Asistenti Medicali, Clinica Irlanda, €29,076/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Skype Interviews: 16 Iunie
Salariu: €29,076/an
Tipul contractului: Full Time

CERINTE

- Sa fie in curs de inregistrare la NMBI
- Experienta 1 an de zile
- Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Salariu anual: €29,076
- NU SE SOLICITA TESTARE IELTS!!
- Training: 4 saptamani
- Ture: 7.15-8.45 sau 8.15pm – 7.45am
- Pachet de relocare: €3,000
- Schema de pensii
- Parcare oferita de angajator la costuri mici
- Suport in dezvoltarea personala si educationala a angajatilor
- Flexibilitate
- Uniforma
- Discount-uri: farmacii, restaurant in incinta spitalului
- Asigurare medicala
- Reduceri cluburi sportive
- Bilete reduse la transport
- Bonus annual in functie de performanta

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
0 732 136 548
cisofachescu@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.