Asistent psihiatrie Irlanda

MyProHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam asistenti medicali cu experienta pe psihiatrie pentru a lucra intr-un spital de psihiatrie privat din Irlanda. Candidatii trebuie sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu sau avansat si sa aiba calificare in psihiatrie.

CERINTE

Diploma de asistent medical/Nationalitate EU
Fluenta in limba engleza
Experienta de munca in psihiatrie (minim 1 an)
Abilitati excelente de comunicare si atitudine pozitiva
Abilitatea de a fi multitasking
Motivatie puternica de a lucra in domeniul medical

BENEFICII OFERITE

Avansarea in cariera si imbunatatirea salariului in functie de cunostinte si abilitati
Clientii nostri ofera un mediu de lucru dinamic in care munca in echipa, dezvoltarea individuala si realizarile sunt incurajate
Clientii nostri sprijina personal candidatul in orice fel posibil pentru extinderea competențelor
Clientii nostri ofera cursuri pentru asistente medicale care vor completa cunostintele si abilitatile lor
Salariul minim oferit de angajatorii din Irlanda este de 2300- 2500 euro/ luna(plus ore suplimentare care sunt platite)

Cautam medici rezidenti si specialisti pentru clinici partenere in Germania si Elvetia.

Suntem specializati pentru a va gasi un job in urmatoarele domenii:
1.Medicina Interna (include subspecializarile gastroenterologie, hematologie, oncologie,cardiologie, nefrologie,pneumonologie,reumatologie, medicina geriatrica, angiologie)
2.Neurologie
3.Anestezie
4.Chirurgie generala
5.Psihiatrie