Asistent medical in IRLANDA - Interviuri la Bucuresti in perioada 30 noiembrie - 1 decembrie

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA FOARTE BUNA PENTRU ASISTENTII MEDICALI care doresc sa lucreze in IRLANDA!

Candidatii au oportunitatea de a discuta FATA IN FATA cu angajatorul britanic in perioada 30 NOIMEBRIE - 01 DECEMBRIE, la BUCURESTI.

Oferim consultanta unei agentii de recrutare mari din UK care este in contact direct cu angajatorul, in vederea recrutarii a 20 asistenti medicali, pentru un important grup de aziluri din Irlanda.

CERINTE

- Angajatorul prefera persoane cu minim 1 an experienta insa accepta si persoane fara experienta, intrucat se ofera training
- Limba engleza la nivel mediu - avansat

BENEFICII OFERITE

- Posturile sunt pentru diferite locatii de pe intreg teritoriul Irlandei

- Salariu brut anual incepand cu €31,824, in functie de experienta (€14/ora)

- Contract permanent - 36 ore/saptamana la care se adauga ore suplimentare (25 - 33% Extra in zilele de Duminica, plata DUBLA pentru sarbatorile legale muncite)

- In cazul asistentilor medicali care nu detin inca PIN, angajatorul ajuta cu PLATA NECESARA INREGISTRARII la NMBI (echivalentul NMC in Irlanda)

- 2 saptamani de cazare gratuita, dupa care ofera asistenta pentru gasirea unei locuinte

- Angajatorul plateste in avans cazarea pentru prima luna + depozit

- Pauze platite + uniforma gratuita

- Angajatorul contribuie la PLATA BILETULUI DE AVION catre Irlanda

- Transport gratuit de la aeroport la angajator

Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra!

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.