Asistent Medical in IRLANDA

Crocus Project Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crocus Project recrcuteaza asistenti medicali pe diverse specializari pentru spitale, clinici, azile si cabinete private din IRLANDA.

Daca ai absolvit cursurile unei scoli acreditate de Asistenti Medicali si doresti sa incepi o cariera in strainatate, noi suntem solutia!

Salarizari incepand cu 18EURO/ora (de la 2900 euro/luna), conditii de munca europene, traning, asistenta pe toata perioada angajarii, asistenta in vederea acomodarii.

Suntem flexibili si ne adaptam nevoilor tale!

De ce sa ne alegi pe noi?

Pentru ca noi iti oferim posibilitatea sa nu cheltuiesti niciun ban pentru a lucra cu noi!

CERINTE

Diploma de asistent medical de la o scoala acreditata
Disponibilitate de relocare
Dorinta de a lucra intr-un sistem occidental

BENEFICII OFERITE

TRANSPORT GRATUIT