Asistent Medical-Centru de Îngrijire REPUBLICA IRLANDA INTERVIU la Bucuresti 30 noiembrie 2015

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Asistent Medical
Tara: Republica Irlanda
Locatie : Limerick, Cork, Co. Clare, Kilkenny, Offaly, Kildare, Killarney, Westmeath, Sligo si Waterford
Pozitii disponibile:20
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu BRUT : minimum 31,824 euro pe an

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: perioada nedeterminata,
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Posibilitatea de a face ore supliemnatere, orele suplimentare sunt platite cu 25-30 % mai mult , Duminica si Zilele de Sarbatoare legala nationala sunt platite dublu,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asistenta in agsirea unei cazari
• Biletul de avion este platit de candidat,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMBI / sau acceptati la NMBI / in curs de inregistrare la NMBI
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Experienta de minimum 1 an de zile

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.