Asistent Medical ,Centru de Ingrijire ,Republica Irlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Asistent Medical
Tara: Republica Irlanda
Locatie : Mai multe locatii din Irlanda
Pozitii disponibile:40
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu BRUT : 19.50 Euro pe ora

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: perioada nedeterminata,
• Salariul brut pe ora pe pozitia de Infirmier pana la inregistrarea la NMBI este de 13.50 brut Euro pe ora,
• Se lucreaza in medie 42 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asistenta in gasirea unei cazari
• Pachet salarial de 1000 euro pentru biletul de avion si cazarea pe prima luna,
• Imprumut pentru plata depositului si a chiriei pe prima luna
• Rambursarea taxei de inregistrarea de la NMBI
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMBI/ sau acceptati la NMBI/ in curs de inregistrare la NMBI
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Experienta de minimum 1 an de zile

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.