Angajam URGENT asistenti medicali pentru UK

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acordarea ingrijirilor medicale in functie de nevoile bolnavului.

CERINTE

- limba Engleza la nivel conversational
- experienta de minim 1 an (voluntariatul este luat in calcul)
- disponibilitatea pentru a obtine PIN (NMC http://www.nmc-uk.org/)
- studii finalizate cel tarziu in 2012.

BENEFICII OFERITE

- plecari imediate fara comision
- plasamente in azile si spitale, pe o durata de 12 luni cu posibilitatea de prelungire
- salarizarea variaza intre 11 lire/ora - 13 lire/ora cu un numar de min 170 ore lucrate pe luna, putand castiga garantat de la 1900 lire BRUT/ lunar
- se asigura transportul si cazarea care se vor recupera din salariul asistentului esalonat in primele 6 luni.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!