Angajam femei pentru agricultura Irlanda

Barak International Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie romaneasca de prestigiu angajeaza urgent in conditii avantajoase, 600 de femei in agricultura pentru fermele de ciuperci din Irlanda.

CERINTE

Adeverinta medicala – clinic sanatos;
- Cazier judiciar;
- Limba engleza nu este obligatorie; insa constituie avantaj.
Asiguram cazare in conditii foarte bune (doua persoane in camera).

BENEFICII OFERITE

Pentru a afla mai multe detalii puteti intra pe site-ul nostru: www.stonegroup.biz
De asemenea, ne puteti contacta la nr. de tel. 021-212.8811; Adrian - 0722.4000.45; Evelin - 0721.149.807; Klementina – 0726.26.27.26.
si pe urmatoarele adresele de e-mail: adrian@stonegroup.biz; evelin@stonegroup.ro; klementina@stonegroup.ro

Stone Group Corporation este o companie multinationla de prestigiu, care a angajat peste 14.000 de muncitori în diferite domenii, cum ar fi agricultura, construcții, spitale, hoteluri și alte zone de lucru în Europa, Canada și Statele Unite ale Americii.
Suntem cunoscuti pentru oferta noastra de muncitori cu înaltă calificare profesională și cu experiență, in diverse specializari.