Tehnician topometrist Kalar Irak

ELISA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru lucrarile de drumuri/autostrazi:
Executarea masuratorilor specifice.
Efectuarea calculelor specifice topografiei.
Elaborarea planurilor topografice.
Intocmirea schitelor si desenelor la scara.
Aplicarea in teren a proiectului.
Efectuarea profilurilor transversale si longitudinale.
Masurarea terenurilor pentru realizarea planurilor cotate.
Efectuarea de trasari si verificari.
Extragerea datelor din plansele proiectului (plan situatie, profil longitudinal, profile transversale).
Ridicari topografice in vederea determinarii cantitatilor de lucrari executate si calculul acestor cantitati pe baza profilelor transversale rezultate.

CERINTE

Experienta in lucrari/proiecte de drumuri.
Limba engleza nivel mediu-avansat.
MS Office.
Limita de virsta: 50 ani.

BENEFICII OFERITE

Asiguram cazare, masa si transport.

Firma de constructii civile si industriale, amenajari interioare cu proiecte de constructii, instalatii si drumuri in tara si strainatate. Info.: 0755.043.349. elisa.recrutare@gmail.com