Operator Pompa Ciment

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Multinationala de renume mondial in domeniul sau de activitate cauta 3 operatori pentru pompa de ciment la sediul sau din Irak.

Contract minim 2 ani cu posibilitate de prelungire

6 zile muncitoare/saptamana

CERINTE

Experienta de minim 2 ani este necesara.
Cunostinte de limba Engleza cel putin la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salar : 1400-1500$ concediu asigurat 20 zile/an, echipament de lucru, asigurare de sanatate, conditii de cazare moderne si avantajoase,masa,transport platit.
Ore suplimentare: platite printr-un sistem de bonusare bazat pe volum

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate