Inginer instalatii pentru constructii Sulaymaniyah Kurdistan Irak

ELISA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare si organizare santier pe partea de instalatii sanitare, electrice, ventilatii.
Asigura calitatea lucrarilor de instalatii din proiect.
Analizeaza si monitorizeaza fiecare faza a proiectului.
Urmareste graficul de lucrari pentru finalizarea lucrarilor in termen.
Discuta cerintele tehnice ale proiectului cu arhitecti/proiectanti.
Intocmeste pontaje si asigura respectarea normelor de protectie a muncii.
Intocmeste documente cu lucrarile executate si discuta cantitatile de lucrari cu beneficiarul.

CERINTE

Experienta de santier min. 5 ani.
Limba engleza nivel mediu-avansat.
MS Office.
Limita de virsta: 50 ani.

BENEFICII OFERITE

Asiguram cazare, masa si transport.

Firma de constructii civile si industriale, amenajari interioare cu proiecte de constructii, instalatii si drumuri in tara si strainatate. Info.: 0755.043.349,elisa.recrutare@gmail.com