Inginer Constructor Sulaymaniyah Kurdistan Irak

ELISA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare si organizare santier.
Verificare planuri de executie si propunere/aplicare de solutii/tehnologii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate.
Studiere detalii de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie.
Asigura calitatea lucrarilor de conctructii din proiect.
Analizeaza si monitorizeaza fiecare faza a proiectului.
Urmareste graficul de lucrari pentru finalizarea lucrarilor in termen.
Discuta cerintele tehnice ale proiectului cu arhitecti/proiectanti/beneficiari.
Intocmire pontaje si asigurarea respectarii normelor de protectie a muncii.
Intocmire rapoarte de lucru, procese verbale, documente cu lucrarile executate si discuta cantitatile/situatiile de lucrari cu beneficiarul si intocmeste orice alta documentatie cu caracter tehnic.
Programare si urmarire aprovizionare cu materiale.
Urmarire si verificare consumuri de materiale.
Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

CERINTE

CV-uri la elisa.recrutare@gmail.com
Experienta de santier min. 5 ani.
Limba engleza nivel mediu-avansat.
MS Office.
Limita de virsta: 50 ani.

BENEFICII OFERITE

Asiguram cazare, masa si transport.

Firma de constructii civile si industriale, amenajari interioare cu proiecte de constructii, instalatii si drumuri in tara si strainatate. Info.: 0755.043.349, 0234.581.264, elisa.recrutare@gmail.com