Asistenti Medicali pentru Spitale din Iordania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Iordania

Conditii de recrutare:

Experienta de minimum 7 ani
Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
Diploma de Asistent Medical ABSOLVENT DE FACULTATE DE MEDICINA
Inregistrare la Oammr
Certificat de la OAMMR ca nu aveti abateri sau Sanctiuni- Certificate of Good Standing
Cursuri- certificat de absolvire a cursului BLS

CERINTE

Pozitii :
Director de Ingrijire
Asistent Medical-Manager pe Urgente
Asistent Medical-Manager pe Bloc Oprator
Asistent Medical-Manager pe Terapie Intensiva

Oferta de munca:
• Perioada contractului: 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire ,
• Salariul este intre 2500 -5000€ euro luna, salariul va fi in functie de pozitia pentru care se aplica
Salariul specificat este NET nefiind taxe in Iordania
• Program de munca- se lucreaza 6 zile pe saptamana, in ture
• Asigurare medicala si de malpraxis
• Bilet de avion platit de catre angajator Romania-Iordania
• Cazare Gratuita platita de angajator
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Posibilitate de pregatire profesionala si cursuri
• Beneficii

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.