Bucatari toate nivelele pentru UK, fara comision!

Personal Appointments

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat de bucatarie si ai minim 1 an de experienta intr-o bucatarie profesionala, avem disponibile pozitii de la commis chef, la chef de partie, pana la head chef in Canalul Manecii, pe insulele de lux ale zonei, Guernsey, Sark, Herm si Jersey.
Pozitiile sunt permanente, oferind posibilitatea vietii pe o insula superba, intr-un colectiv de calitate si sudat. Si prin orele de activitate si nivelul de plata un echilibru munca/viata personala. Pozitionarea este perfecta, vei putea calatori rapid oriunde in Europa.
Daca poti calatori in maxim 3 saptamani si pozitia ti se pare perfecta pentru tine, contacteaza-ne.

CERINTE

Persoanele cu experienta in domeniu vor fi preferate, stapanind limba engleza la nivel de conversatie minim.

BENEFICII OFERITE

Angajatorul ofera cazare si consultanta pentru relocare.
Majoritatea pozitiilor ofera mese in timpul programului de lucru.

CaterQuest is Guernsey’s leading recruitment agency dedicated exclusively to the hospitality and small business sector

We pride ourselves on providing a personal and professional service for individuals seeking employment and for businesses recruiting new staff.

Our experienced and professionally qualified Consultants have a comprehensive understanding of Guernsey's recruitment requirements and work hard to ensure we match the right candidate to the right job.