6

locuri de munca in Strainatate.

Pagina 1 din 1
MUNCITORI ACOPERISURI SUEDIA. Salarii de 1200 Euro/luna!
  • - CERINTE:
  • - se cere limba engleza la nivel conversational;
  • - se cere experienta in domeniu de minim 5 ani;
  • - sa aiba personalitate placuta, spirit de echipa si sa fie muncitori.

2 posturi disponibile (8 aplicanti)

Confidential 18-12-2014
Angajăm o echipă de fierari-betoniști în Slovacia.
  • - Experiență în executarea a asemenea lucrări.
  • - Abilitatea de a citi și a înțelege desenele tehnice.
  • - Cunoasterea la un nivel intermediar a englezei sau francezei de către șeful echipei.
  • - Responsabilitate.

40 posturi disponibile (9 aplicanti)

15-12-2014
Instalatori,Electricieni,sudori Germania Austria
  • - Persoanele cunoscatoare de limba germana au prioritate. Clinic sanatos s iapt de munca fara antecedente penale. Cv va rugam sa le trimiteti in lb Germana si Romana pe adresa de email group_670@azet.sk

5 posturi disponibile (48 aplicanti)

15-12-2014
  • - Experiență în executarea lucrărilor de legare a armaturii.
  • - Cunoasterea la un nivel intermediar a englezei de către șeful echipei.

35 posturi disponibile (1 aplicant )

15-12-2014
Instalator Olanda
  • - Responsabilitati:
  • - instalarea țevilor din cupru sau PVC pentru alimentarea cu apa
  • - instalarea țevilor de gaz și a sistemului de scurgere din PVC sau PE
  • - instalarea elementelor sanitare in băi
  • - realizarea rețelei de termoficare și montarea elementelor componente și a racordurilor Cerințe job: Obligatorii:
  • - experiență recentă în domeniul instalațiilor de minim 5 ani
  • - să dețină propria trusă de scule necesară unui instalator
  • - să dețină autoturism
  • - cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/conversațional
  • - cunoștințe de interpretare planuri de execuție și desene tehnice
  • - disponibilitatea de a obtine certificatul VCA (în cazul in care nu deține deja unul)

2 posturi disponibile (9 aplicanti)

28-11-2014
Cazangiu Franta
  • - Obligatoriu:
  • - minim 5 ani experienta recenta in domeniu
  • - citirea si interpretarea planurilor izometrice
  • - detinerea unei diplome de calificare in domeniu
  • - cunoasterea limbii franceze la nivel conversational

3 posturi disponibile (3 aplicanti)

27-11-2014

6 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.