[vopsitor, proiectant, tamplar, operator cnc, montator, circularist]

S.C. TEHNIC MOB S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

 (1 post) vopsitor – lemn, mdf brut/furniruit;
 (1 post) proiectant mobilier: din pal,lemn, mdf brut/furniruit;
 (5 post-uri) tamplari universali:
 (1 post) operator CNC - prelucrare lemn si mdf;
 (2 post-uri) montatori mobilier PAL;
 (1 post) circuarist – lemn, mdf, pal;

CERINTE

Experienta relevanta intr-o fabrica de mobila, responsabil, dedicat muncii sale, perseverent, spirit de echipa, serios, muncitor.

BENEFICII OFERITE

Salariul si beneficiile se vor negocia la interviu in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

SC. TEHNIC MOB.SRL
Executam MOBILA, SCARI, USI, FERESTRE din LEMN, PAL si MDF furniruit +VOPSIT asa ca, angajam.

Pentru detalii va rugam sa ne contactati la telefon:
 Dl. Stanescu :0723.329.331, 0762.294.834;
 Dna. Gabriela: 0733.406.250;
 E-mail: tehnic_mob@yahoo.com.
Adresa societatii: Ilfov, Domnesti, Str. Alexandru Ioan Cuza, Nr. 334
Mijloc de transport : RATB 408, Tren, Maxi 408.