Vanzator materiale instalatii sanitare si electrice

1 Ekoinstal Solar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de materiale, instalatii sanitare si electrice in magazinul din comuna Berceni.

CERINTE

- Orientare si deschidere catre client
- Experienta anterioara in comertul de instalatii si materiale de constructii minim 2 ani
- Responsabilitate si seriozitate
- Dinamism si spirit de initiativa
- Flexibilitate si spirit de echipa
- Capacitate de adaptare si comunicare
- Intampina clientul cu amabilitate, il ajuta sa-si aleaga produsele, ii ofera solutii si servicii
- Aprovizioneaza in mod corect si eficient rafturile din magazin
- Realizeaza in mod corect inventarele
- Asigura amplasarea corecta a marfurilor pe rafturi
- Depoziteaza si manipuleaza in mod corespunzator marfa
- Verifica si intretine ordinea, curatenia, sesizeaza si inlatura eventualele defectiuni

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- contract pe perioada nedeterminata
- bonusuri in functie de vanzari si experienta