Vanzatoare Simigerie- zona Carrefour Baneasa

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aprovizionarea raftului de marfa.
- Inregistrarea vanzarilor in casa de marcat.
- Completarea zilnica a raportului de productie, vanzari si a registrului de casa.

CERINTE

- Studii medii absolvite.
- Cunostinte operare PC – nivel mediu.
- Limba engleza – nivel mediu.
- Minim 1 an experienta in vanzari patiserii.
- Curs pregatire Lucrator comercial/Vanzator – reprezinta avantaj.
- Abilitati de coordonare si gestionare productie.
- Atentie la detalii, seriozitate, punctualitate, diplomatie in comunicarea cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 1400 lei in perioada de proba, 1500 lei dupa perioada de proba.
- Decont transport.
- Asigurare buget 50 lei lunar pentru produsele din magazin.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba de doua luni.

Program de lucru:tura I:L – Mi – S – D; tura II:Ma – J – V:8 – 21.45 (o ora pauza de masa).

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!