Vanzatoare (lucrator Comercial)

Stil Ambalaj Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea produselor si mentinerea unui mediu estetic in magazin.
Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare.
Consilierea si servirea clientilor rapid si eficient.
Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta, profesionista si originala.

CERINTE

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului?
Iti doresti un loc de munca stabil?
Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila?
Ai spirit de initiativa?
Iti place sa lucrezi cu clientii?Daca ai raspuns cu DA la intrebarile de mai sus, alatura-te echipei noastre!

Seriozitate si corectitudine.
Bune abilitati de comunicare si relationare.
Persoana dinamica si ordonata.
Capacitatea de a lucra in echipa.
Sa iti placa sa lucrezi in vanzari.
Prezenta placuta.
Posibilitatea de a incepe munca IMEDIAT cu contract de munca.
Avantaj experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Oferim Salariu Atractiv + Transport

SC STIL AMBALAJ SRL este o companie specializata in importul si distribuirea de ambalaje de unica folosinta, produse de curatenie profesionale, consumabile diverse pentru restaurante, hoteluri, cafenele, fast food & pizza, cofetarii.
Cu o gama larga, diversificata si preturi variate oferim solutia optima fiecarui client indiferent de nivel si exigente.

In prezent produsele noastre sunt incadrate astfel:
-Sacose, pungi si saci menajeri;
-Folie alimentara stretch si aluminiu;
-Servetele, hartie igienica si prosoape din hartie (solutii profesionale);
-Scobitori, paie din polipropilena, lumanari ornamentale si alte articole decorative;
-Articole de unica folosinta pentru fast-food (caserole, pahare, farfurii si tacamuri);
-Bureti, lavete, spalatoare;
-Detergenti si produse profesionale pentru curatenie;
-Articole din lemn si plastic pentru curatenie.

Ambalaje pe STIL-ul dumneavoastra!