Vanzatoare Afumati

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinul se ocupa cu vanzare decoratiuni, gablonturi, accesorii.
Consilierea clientilor.

CERINTE

Sociabila, amabila, responsabila, cu spirit de echipa, serioasa, dornica de a invata.
Experienta:nu este necesara - constituie avantaj.
Limbi straine:engleza nivel mediu - constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu:1200-1400 RON.
Locatie:Afumati, Ilfov, COMPLEX COMERCIAL CHINA TOWN.
Program de lucru:
- luni-vineri 8:30—17:00;
- sambata 8:30—15:00.
Contractul de munca:se va incheia initial pe 2 luni determinat, ulterior pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!