Tamplar lemn masiv in Ilfov

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui MAGICIAN in arta lemnului.
Daca esti o persoana creativa si, cu ajutorul baghetei tale magice, obtii obiecte de mobilier unice si personalizate, atunci te vrem in echipa artizanilor de suflet ai casei tale.

Iti vei "pierde" timpul, ocupandu-te de:

- efectuarea pieselor de mobilier din lemn masiv;
- realizarea placarilor de trepte;
- efectuarea usilor, ferestrelor, obloanelor, balustradelor.

CERINTE

Daca te recomanda:

- experienta in industria lemnului masiv de minimum 5 ani;
- calificarea in domeniul tamplariei sau studiile de specialitate;
- practica in sectia de productie a unei fabrici;
- atentia la detalii si indemanarea,

atunci asteptam sa ne cunoastem.

BENEFICII OFERITE

Pentru eficienta ta, iti vom oferi:

- o salarizare de 4 200 RON brut/ luna;
- un mediu de lucru profesionist;
- un loc de munca stabil;
- cazare asigurata pentru persoanele din afara Bucurestiului;
- decontarea transportului pentru persoanele din Bucuresti.

Agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things