STIVUITORIST (D0418)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- incarcarea si descarcarea marfurilor;
- depozitarea corecta si in siguranta a paletilor de marfa in rafturi;
- pregatirea comenzilor, selectarea si colectarea articolelor din depozit in vederea livrarii;
- participarea la inventarierea marfii de fiecare data cand este necesar;
- exploatarea in conditii de maxima siguranta a utilajului deservit;
- respectarea fiselor de proces, a procedurilor si instructiunilor de lucru.

CERINTE

- experienta in manevrarea stivuitoarelor frontale si reach truck (min. 2 ani);
- experienta in operatiuni de picking (min. 1 an);
- carnet de stivuitorist atestat ISCIR ;
- studii medii finalizate (min. 10 clase);
- disponibilitate pentru program de lucru in doua ture;
- abilitati de invatare, indemanare, atentie la detalii si responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv si bonuri de masa;
- mediu de lucru placut;
- se asigura transport de la statia de metrou Pacii si retur