Specialist Service Tractoare si Manitou

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferă soluţii la problemele tehnice din regiuni
- Menţine legătura cu furnizorul pe parte tehnică
- Acordă sprijin pentru derularea programelor de modernizare lansate de furnizor
- Realizează analize privind frecvenţa problemelor tehnice apărute la produse
- Intocmeşte rapoarte tehnice către furnizor
- Participă la instruiri externe organizate de furnizorii externi şi efectuează instruiri interne cu tehnicienii de service
- Efectuează instructaje cu operatorii utilajelor
- Participă la Tîrguri, Demonstraţii, Expozitii

CERINTE

- Studii superioare în domeniul electromecanic- avantaj mecanica agricolă
- Cunoştinţe solide de mecanică- cunoştinţe de electrică si automatizari- avantaj important
- Experienţă pe un post similar sau in reparaţii utilaje grele constituie avantaj
- Limba engleză la nivel mediu obligatoriu
- Cunoştinţe bune de operare calculator: Excel, Word
- Permis de conducere - categoria B

BENEFICII OFERITE

- Disponibilitate de deplasare pe teren

- Persoana pasionată de mecanică sau electrică

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.